Одеський національний технологічний університет

Студенти факультету поділилися своїм досвідом вибору ОНТУ

Ян Лісневський

Починаючи з 11-класу я почав задумуватися про вибір майбутньої професії. Багато часу витратив на те, щоб передивитися, які професії є популярні й затребувані на даний час і які будуть актуальними в майбутньому. Перебравши їх велику кількість я зупинився на “харчових технологіях”. Почав обирати університети, які готують фахівців з харчових технологій. Шукав різноманітну інформацію з даної теми в різних джерелах. Натрапив на статтю, в якій розповідалося про популярні й престижні заклади вищої освіти. Одним із них був ОНТУ, який займав лідируючу позицію в південному регіоні, а також мав багатолітню історію підготовки кадрів з даної професії. Так я потрапив до нашого факультету. Я задоволений своїм вибором.

Мельник Катерина

Про ОНАХТ я дізналася від викладачів Білоцерківського техніко-економічного коледжу, в якому на той час навчалася. ОНАХТ має бездоганну репутацію серед ВНЗ з укомплектованою матеріально-технічною базою, професорським складом, що є зарукою доброякісної освіти.
Остаточне рішення про вступ було прийняте після візиту викладачів ОНАХТ з профорієнтацією до коледжу.
Після вступу на спеціальність «Технології зберігання, консервування та переробки молока», я остаточно переконалася в доцільності і перспективі даного навчання і в тому, що в майбутньому отриманий диплом допоможе мені в самореалізації та в пошуку місця роботи за фахом (що не змусило довго на себе чекати).
Навчаючись, для себе особисто я відкрила багато нового і невідомого. Процес навчання в ОНАХТ доволі легкий та цікавий, так як викладачі допомагають та не покладаючи своїх сил пояснюють предмети та дають настанови та поради.
Завдяки отриманим знанням в ОНАХТ переді мною відкрилися нові перспективи.

Колодій Зоріна

Навчання в Одеській національній академії харчових технологій стало нашою доброю сімейною традицією. Тут навчалися моя сестра та брат, від яких я і дізналася про переваги навчання в ОНАХТ.
Коли вибір ВНЗ став ближчим до мене, я почала шукати відгуки у Всесвітній павутині. Коментарі про навчання у нашій академії були досить багатообіцяючими і тому пошуки були припинені. Та постало питання з вибором спеціальності. Тут було легше. Обираючи спеціальність я спиралася на актуальність та потреба у кваліфікованих працівниках певного напряму. Зробивши деякі висновки та припущення, я вибрала професію технолога з виробництва молока. Чим цілком задоволена.
Навчаючись в академії, ще жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Навчатися за спеціальністю «технологія молока» цікаво та корисно для розвитку.
Рекомендую!

Карагенова Варвара

При виборі професії я розглянула переваги багатьох вищих закладів освіти, але найбільше мені подобався ОНАХТ, оскільки саме у цьому закладі розвинена спортивна діяльність. Про ОНАХТ я дізналася у 11 класі, коли профорієнтатори порекомендували наш навчальний заклад, у якому можна отримати високі знання та найкращу освіту. Дізнавшись більш детально про факультети академії, мені спало на думку отримати професію «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса».
Саме на кафедрі технології м’яса, риби та морепродуктів ми дізнаємось досконало про структуру всіх тварин, які використовуються в якості сировини у харчовій промисловості, вивчаємо процеси переробки продуктів, були на багатьох підприємствах, де отримали досвід про спеціальність. На кафедрі надають знання висококваліфіковані викладачі.
Упевнена, що в майбутньому ми пишатимемося своєю професією та кар’єрою.

Мірон Валентина

В 11 класі переді мною постало питанння щодо моєї професії, але я так і не знала ким же хочу бути і куди взагалі йти навчатися. Вибираючи професію, хотілося бути корисним суспільству і в той же час займатися справою, якій можна присвятити себе. Звичайно що кожен мав пунктик при виборі навчального закладу і я не виняток: просто марила бажанням жити в Одесі!!!
Із переліку спеціальностей, яких навчали в академії я обрала «Технології зберігання і переробки водних біоресурсів», адже немає нічого смачнішого і кориснішого за рибу та морепродукти, і в той же час я маю можливість надавати суспільству саме те, чого воно потребує – якісну їжу.
Сьогодні оглядаючись назад я не шкодую, що зробила такий вибір. Зараз я вивчаю не лише професію, яка мені подобається, а маю можливість бути в центрі молодіжно-культурного руху, а також займатися вивченням історії вже полюбленої академії. Саме тут я знайшла себе…

Translate »